Zabezpečovací systémy střeží náš majetek, firmu, rodinný dům či chatu. Dokáže nás informovat o narušení pachatelem popřípadě přivolat pomoc zásahové jednotky.

Pohybová čidla zabezpečí hlídaný prostor proti vniknutí, detektor tříštění oznámí rozbití skleněné plochy,  magnetický kontakt ohlídá nežádoucí otevření oken či dveří, infrazávory nebo mikrovlny Vám obeženou pozemek neviditelnými paprsky, které hlídají vniknutí na pozemek, klávesnice Vám umožní systém zapínat/vypínat popřípadě zobrazovat historii, trezorové čidla zajistí, že se s Vaším trezorem nic nestane, požární čidla zamezí vznik požáru, plynové čidla zjistí únik plynu z kotle nebo trouby, detektor zaplavení zareaguje při vniknutí vody do daného místa, siréna vyruší pachatele z činnosti a upozorní okolí, tísňovým hlásičem  si zavoláte pomoc při přepadení/požáru/zdravotním problému, čtečka otisků prstů Vám otevře dveře,  přenosové zařízení přenese informaci o vniknutí/požáru/ůniku plynu, změnu teploty či jinou informaci na příslušné místo (operátor, Vámi zvolená osoba, PCO-pult centrální ochrany).

 

Systémy dále umí vyplnit napadený objekt kouřem nebo slzným plynem a znemožní tak pachateli dál páchat trestnou činnost.

Klasické pohybové čidlo v kombinaci s kamerou Vám při spuštěném alarmu udělá snímky místnosti v níž došlo k poplachu a zašle Vám je mailem  nebo do mobilního telefonu.

Můžete zvolit bezdrátový systém pro případ, kdy nemáte možnost instalovat vnitřní rozvody, nebo standartní drátový systém. Pokud uvažujete o stavbě domu, nebo o rekonstrukci, poradíme Vám jak si připravit kabeláž způsobem, aby jste mohli kdykoliv pak v budoucnu bezpečnostní systém bez jakýchkoliv zvýšených nákladů či zásahu do budovy namontovat.

 

Každá zakázka je nejprve posouzena osobní návštěvou, poté je vyhotoven projektový návrh, který je s klientem konzultován a námi směrován k tomu, aby klient dostal to, co nejlépe splní jeho očekávání a požadavky. Výsledkem dalších konzultací vyhotovíme konečné řešení systému, které jsme schopni odborně namontovat, zrevidovat ale i servisovat na základě vyhotovené servisní smlouvy.